Kaip atsipalaiduoti ir nustoti viską kontroliuoti?

Kaip atsipalaiduoti ir nustoti viską kontroliuoti?

Trijų dalių seminarų ciklas apie tai, kaip gebėti tinkamai atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių, mintys taptų šviesesnės, o noras viską kontroliuoti nevargintų mūsų pačių ir aplinkinių.

 • Naujiena
 • Trijų vakarų seminarų ciklas
 • Tiesiogiai INTERNETU
 • 2022 m. gegužės 31, birželio 7 ir 14 dienomis nuo 19:00 iki 20:30
 • Lektorė Rasa Borodina
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos
 • Nuorodą į transliaciją gausite el.paštu likus mažiausiai kelioms valandoms iki seminaro pradžios.

Registracija baigėsi

 

Pilna mokymų kaina - 110 €.

Su Rasa Borodina

Lektorė Rasa Borodina yra mokymų trenerė, koučerė, dviejų knygų  bei saviugdos tinklaraščio „Rasa Rašo“ autorė.  Veda mokymus įmonėms bei konsultuoja individualiai. Turi 10 metų praktinę patirtį klientų aptarnavimo bei pardavimų srityse, 4 metus patirties – mokymų bei konsultavimo srityse.

 

Šiandieninis pasaulis kupinas rūpesčių, stimulų, veiksmo, įtampos, tad neretai lengviausias būdas atgauti ramybę ir saugumo jausmą yra kontrolė visko aplink ir tas vadinamasis “overthinkinimas” (liet. per didelis mąstymas). Prižiūrime ar kolegos laiku atliko reikiamas užduotis ir paskambino partneriams (nors ne, geriau viską atlikti pačiam), ar sutuoktinis (sutuoktinė) tikrai išgėrė vitaminus, ar vaikai paruošė pamokas ir galiausiai ar šį vakarą šuo tikrai buvo išvestas į lauką ir vaikas išsivalė dantis. Be jokios abejonės šie visi dalykai kasdieniame gyvenime yra reikšmingi, tačiau visko turi būti po truputį. Taip pat ir kontrolės.

Kontroliuodami viską aplink mes trumpam pasijaučiame geriau – saugesni ir ramesni. Tačiau tai tik laikinas efektas. Ilgainiui per didelė savęs ir savo aplinkos kontrolė mus gali nuvesti į gilią duobę. Bandydami suvaldyti viską ir visus dažnai patiriame fiasko - dar labiau išvargstame, nusimename ir nusiviliame savimi ar pasauliu. Galiausiai nuo visko ima ūžti galva, dingsta ne tik psichologinės, bet ir fizinės jėgos. Negebėdami atsipalaiduoti ir viską bent trumpam “paleisti” – negalime pailsėti ir fiziškai. Taip užsisuka ratas iš kurio ištrūkti būna itin sudėtinga.

Gebėjimas atsipalaiduoti, pasitikėti savimi ir kitais, sulėtinti tempą, perduoti atsakomybes kitiems žmonėms turėtų būti kiekvieno iš mūsų siekiamybė, bet tai išsiugdyti ne taip paprasta, nes įpročiai daro savo juodą darbą.

Šiame Rasos Borodinos seminarų cikle kalbėsime apie tai, kaip rasti reikiama balansą, kad gebėtume tinkamai atsipalaiduoti, reikiamu metu viską “paleisti” ir nustoti kontroliuoti viską ir visus aplink.

Apie ką visa tai?

Šiuose mokymuose pasikalbėsime apie tai, kas yra kontrolė, kaip nevaldomas noras kontroliuoti veikia mūsų gyvenimus, iš ko tai kyla ir kaip padėti sau ir išmokti į gyvenimą žiūrėti paprasčiau.

Šiame seminarų cikle

 • Iš kur kyla noras kontroliuoti viską aplink?
 • Kaip kontrolė susijusi su atsakomybės jausmu?
 • Kontrolės formos (kaip kontrolė pasireiškia).
 • Kokią įtaką nesugebėjimas atsipalaiduoti daro mūsų laisvalaikiui, darbui, santykiams?
 • Kaip išmokti atsipalaiduoti?

Kam skiriama?

Seminarų ciklas skirtas tiems, kurių gyvenime trūksta poilsio ir veiklos balanso. Kai vieno arba kito tiesiog yra per daug ir darosi sunku susikoncentruoti į savo veiklą reikiamu metu.

 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368