Įvadas į kinų mediciną. Alternatyvūs būdai geresnei savijautai pasiekti.

Įvadas į kinų mediciną. Alternatyvūs būdai geresnei savijautai pasiekti.

Keturi vakarai su daugiau kaip 20 metų kinų mediciną tyrinėjančia LSMU profesore Dalia Sekmokiene apie tai, kokie iš senovės ateinantys metodai padeda geriau jaustis.

 • NAUJIENA
 • Įvadas į kinų mediciną
 • Tiesiogiai INTERNETU
 • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
 • 2021 m. spalio 18, 21, 25 ir 28 dienomis
 • nuo 18:30 iki 20:00 val.
 • Keturi pirmadienio ir ketvirtadienio vakarai

Registracija baigta

Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina - 160 €.

Pranašesnio žmogaus trejopas kelias: būdamas doras jis laisvas nuo nerimo; būdamas išmintingas jis laisvas nuo nežinojimo; būdamas drąsus jis laisvas nuo baimės.

Konfucijus

Su dr. prof. Dalia Sekmokiene

LSMU VA profesorė, KU Holistinės medicinos katedros profesorė. Baigusi Kinų medicinos mokyklą „Escuelo Neijing”, kurios centras Ispanijoje. Žinias nuolat gilina tarptautiniuose kongresuose, konferencijose bei LSMU organizuojamose konferencijose. Nuo 2007 m. dėsto paskaitas LSMU pasirenkamame cikle „Tradicinės rytų medicinos pagrindai“. KU Alternatyvios ir papildomosios medicinos magistrams dėsto modulį „Kinų medicinos pagrindai“. Kinų medicinos praktikė (diagnozuoja ir gydo žmones daugiau kaip 20 metų).

Tikrai kartais pagalvojate, kaip būtų gerai turėti daugiau energijos, entuziazmo, tačiau kartu ir nesinervinti, išlaikyti vidinę ramybę, jausti daugiau harmonijos. Tiesiog jaustis geriau. Dažniausiai atsipalaiduojate sau žinomais ir priimtinais būdais – kas skaito knygas, klausosi muzikos, kas vaikšto gamtoje ar sportuoja... Kinų medicina tai dar vienas alternatyvus požiūris į geresnę savijautą.

Vienas tokių būdų – kinų medicina, jau tūkstančius metų padedanti žmonėms jaustis sveikiems, ramiems ir įnešanti į gyvenimą daugiau harmonijos. Kinų medicina padeda suprasti savo jausmus, tarpusavio sąveiką tarp įvairių reiškinių, pojūčių ir emocijų. Tai būdas artimiau susipažinti su savimi ir savo kūnu, ir rasti sau tinkamą unikalų būdą pritaikyti kinų medicinos išmintį.

Šis seminarų ciklas – tai būdas susipažinti su kinų filosofijos ir medicinos pradmenimis. Keturi spalio mėnesio vakarai – keturi seminarai. Kinų medicinos ir filosofijos pradmenys bus pateikiami kiekvienam suprantama kalba su daug praktinių patarimų ir savigydos metodų. Išmoksite suprasti ir atskirti, ko tam tikru metu jūsų organizmui reikia, kad jaustumėtės harmoningesni. Galėsite sau padėti  jaustis energingesniems ir entuziastingesniems, mažiau nerimauti, geriau valdyti stresą.

Įvadas į kinų mediciną. Alternatyvūs būdai geresnei savijautai pasiekti.

Lektorė Dalia Sekmokienė - LSMU VA profesorė, KU Holistinės medicinos katedros profesorė. Baigusi Kinų medicinos mokyklą „Escuelo Neijing”, kurios centras Ispanijoje. Žinias nuolat gilina tarptautiniuose kongresuose, konferencijose bei LSMU organizuojamose konferencijose. Nuo 2007 m. dėsto paskaitas LSMU pasirenkamame cikle „Tradicinės rytų medicinos pagrindai“. KU Alternatyvios ir papildomosios medicinos magistrams dėsto modulį „Kinų medicinos pagrindai“. Kinų medicinos praktikė (diagnozuoja ir gydo žmones daugiau kaip 20 metų).

Ciklo planas

Vandens ir medžio stichijos, jų disharmonijos sukeltos ligos. Kaip pakelti savo gyvybingumą?

Galbūt pastebėjote, kad jaučiatės apsunkę, nors ir laikotės sveikos gyvensenos principų. Niekaip negalite suprasti, kodėl neturite energijos, entuziazmo kažką daryti, jaučiatės apsunkę... Kas tai? Kodėl tai vyksta su jumis?

Seminaras apie tai, kokia yra energetinė žmogaus schema pagal kinų mediciną, kaip „vaikšto” energijos ir nuo ko priklauso mūsų gyvybingumas. Bus aptariamos vandens ir medžio stichijos, kurios  yra atsakingos už tam tikrų organų būklę, sužinosite, kaip sau padėti harmonizuoti organizmo būklę paprastais pratimais ir mitybos pagalba.

Spalio 18 d. 18 val. 30  min.

Ugnies, žemės stichijos ir jų disharmonijos sąlygotos ligos. Kaip nuraminti protą?

Kartais užsiplieskiate” dėl mažiausių dalykų, greitai išsiblaškote. Stipriai reaguojate į mažus dalykus. Kodėl taip atsitinka, ir ar yra būdas, kuris padėtų ramiau reaguoti į smulkmenas ir išlaikyti ramų protą stresinėse situacijose?

Seminaras apie ugnies, žemės stichijas ir jų disharmonijos sąlygotas ligas. Bus pateikiami kinų medicinos praktiniai patarimai, kaip nuraminti protą, kaip išvengti organizmo užsišlakavimo bei nurodomos sąsajos, kaip tai susiję.

Spalio 21 d. 18 val. 30  min.

Metalo stichija. Kvėpavimas. Senoji kinų medicina ir Oksfordo mokslas. Kaip jaustis geriau?

Daugelis esame sau pagalvoję, kad tikrai nesunku padėti sau jaustis geriau kvėpavimo pratimų pagalba, skiriant laiko ilgiems pasivaikščiojimams, vietoj keptuvėje ruoštų patiekalų išsitraukti iš lentynos garų puodą. Tačiau vis sugrįžtate prie senų įpročių... Ką galėtumėte padaryti patys, kad visada būtumėte sveiki?

Seminaras apie metalo stichiją ir kaip jos disbalansas sukelia pokyčius visame organizme. Bus pristatoma, kaip Oksfordo mokslas remiasi senąja kinų medicina gydant autoimunines ligas. Bus pateikiami praktiniai patarimai, metodai, kaip  užkirsti kelią ligoms.

Spalio 25 d. 18 val. 30  min.

Įvairių rytų metodų derinimas. Pagalba sau

Ką galite padaryti patys sau, kaip derinti įvairius kinų medicinos metodus? Kaip integruoti šių seminarų metu įgytas žinias savo gyvenime, kad jaustumėtės geriau ir energingiau?

Seminaras apie tai, kaip derinti įvairius kinų medicinos metodus, kaip integruoti šių seminarų metu įgytas žinias. Bus pateikiami metodai, kaip galite padėti patys sau.

Spalio 28 d. 18 val. 30  min.

PROGRAMA

Spalio 18 d. seminaras „Vandens ir medžio stichijos, jų disharmonijos sukeltos ligos. Kaip pakelti savo gyvybingumą?”

 • Kas turi įtakos mūsų gyvybingumui?
 • Kaip harmonizuoti vandens ir medžio stichijas?
 • Kaip koreguoti mitybą, kad turėtumėte daugiau energijos?

 Spalio 21 d. seminaras „Ugnies, žemės stichijos ir jų disharmonijos sąlygotos ligos. Kaip nuraminti protą?

 • Kaip nuraminti protą?
 • Kaip išvengti šlakų organizme?
 • Kaip išsaugoti jaunatviškumą kinų medicinos pagalba?

 Spalio 25 d. seminaras „Metalo stichija. Kvėpavimas. Senoji kinų medicina ir Oksfordo mokslas. Kaip jaustis geriau?“

 • Kaip kvėpavimas veikia mūsų savijautą?
 • Kaip atsiranda autoimuninės ligos pagal kinų mediciną?
 • Kaip išvalyti organizmą nuo šlakų pagal senąją kinų mediciną?

 Spalio 28 d. seminaras Įvairių rytų metodų derinimas. Pagalba sau”

 • Kaip derinti įvairius rytų metodus, norint pagerinti savo sveikatą?
 • Kaip diagnozuoti ir padėti sau kinų medicinos pagalba?
 • Kaip pagerinti savo savijautą ir tapti energingesniems, bet tuo pačiu išlaikyti vidinę ramybę?

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu rima.pielikyte@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 684 15977