Gyvenimo dekoracijos. Kaip pažinti save ir pasiryžti pokyčiams?

Gyvenimo dekoracijos. Kaip pažinti save ir pasiryžti pokyčiams?

Keturių dalių seminarų ciklas apie tai, kaip nustoti gyventi "kitų" gyvenimą, pažinti ir suprasti save, savo poreikius ir galimybes, pamilti su visomis „neigiamomis“ savybėmis, tokiu būdu išlaisvinant energiją pasikeitimams ir naujų įgūdžių formavimui.

 • Naujiena
 • Keturių vakarų seminarų ciklas
 • Tiesiogiai INTERNETU + vaizdo įrašai + knyga
 • Kiekvienas seminarų ciklo dalyvis gaus knygą “Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai”
 • Lektorė Aurima Dilienė
 • 2023 m. balandžio 20, 27 ir gegužės 4, 11 dienomis nuo 19:00 iki 21:00 val.
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, video įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos

Registracija baigėsi

 

 

Pilna seminarų ciklo kaina be nuolaidos 120 €.

Su Aurima Diliene

Šeimų konsultantė, knygų autorė, gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi daugiau nei dvidešimties metų profesinę patirtį, šiuo metu su šeima gyvena ir dirba Prancūzijoje. Su vyru Vaidotu susituokę jau 28 metus, augina septynis įvairaus amžiaus vaikus. Nuotoliniu būdu konsultuoja visame pasaulyje gyvenančius lietuvius, rašo ir dalijasi straipsniais tinklalapyje www.aurimadiliene.com

Išoriškai viskas atrodo gerai – puiki šeima, vaikai, darbas, namai. Atrodo, kad nieko netrūksta ir gyvenimas teka sava vaga. Tačiau viduje jaučiame, kad kažkas yra ne taip. Kažko lyg trūksta, lyg kirminas „tupi viduje ir nuolat graužia“. Esame nepatenkinti savo gyvenimu, bet nežinome kodėl. Santykiuose su antrąja puse nebeliko to, kas buvo anksčiau. Jaučiamės nerimastingi ir nesaugūs. Praeities patirtys stabdo mus, todėl nerealizuojame savęs arba patys nežinome, ko norime.  Nesuprantame kas vyksta, kažką norisi keisti, bet nieko nekeičiame, nes neaišku ką būtent keisti. O gal kažko daug keisti ir nereikia. Galbūt reikia tik savo galvoje viską susidėlioti į tinkamus "stalčiukus", kad pagaliau pasijaustume ramiau, geriau. Tačiau kaip tai padaryti, kaip viską susidėlioti, atsikratyti praeities pėdsakų, pasijausti saugiau ir ramiau - mes nežinome.

Tuomet savo gyvenime ir toliau „statome dekoracijas“ ir būname savo pačių gyvenimo aktoriais. Mūsų gyvenimo spektaklį režisuoja kažkas kitas – aplinkos žmonės, visuomenės normos, baimės, nepasitikėjimas ir daugybė kitų dalykų, stabdančių mus nuo gilesnio savęs pažinimo ir pačių tapimo savo gyvenimo scenaristais ir režisieriais.

Gyvenimo dekoracijos. Kaip pažinti save ir pasiryžti pokyčiams?

Lektorė Aurima Dilienė. Šeimų konsultantė, knygų autorė, gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi daugiau nei dvidešimties metų profesinę patirtį, šiuo metu su šeima gyvena ir dirba Prancūzijoje. Su vyru Vaidotu susituokę jau 28 metus, augina septynis įvairaus amžiaus vaikus. Nuotoliniu būdu konsultuoja visame pasaulyje gyvenančius lietuvius, rašo ir dalijasi straipsniais tinklalapyje www.aurimadiliene.com

Apie ką visa tai?

Per šiuos keturis vakarus, kuriuos praleisime kartu, lektorė Aurima Dilienė dalinsis su Jumis visa savo sukaupta profesine patirtimi, kurią daugiau kaip 25 metus po truputį tikrino ir taikė, atrinkinėjo kas veikia, o kas nelabai, treniravosi, mokėsi ir keliavo per gyvenimą kartu su savo didele šeima (vyru ir septyniais vaikais). Anot Aurimos, jos profesija tapo jos gyvenimu, jos laime, kasdieniniu įkvėpimu tęsti domėjimąsi, praktikas ir mokymąsi.

Savo darbe lektorė naudoja penkių podiplominių psichoterapijos studijų suteiktas žinias: Tranzakcinę analizę, Individualiąją (Adlerio) psichologiją, Visbadeno akademijos pozityviąją psichoanalitinę psichoterapiją, Šeimos ir porų santykių konsultavimą ir praktinę Trečiojo tūkstantmečio psichologiją.

Kaip tai vyks?

Mokymų metu tiek teoriškai, tiek praktiškai įsigilinsime į šias temas:

Pirmas vakaras

Kas aš esu. Kaip pristatau save kitiems.  Kas yra Ikigai. Keturios bazinės emocijos: pyktis, džiaugsmas, liūdesys ir baimė. Kaip jas suvokiame ir išreiškiame. Ko aš noriu, kokie tikrieji mano poreikiai. Kaip juos atpažįstame ir ar patenkiname?

Antras vakaras

Kokiais būdais mes priimame ir dalinamės savo meile. Penkios meilės kalbos. Kaip atpažinti ir išmokti artimiausių žmonių meilės kalbą. Kaip sukurti ir išsaugoti intymumą santykiuose. Praeities „bagažas“ ir jo įtaka šiandieniniam gyvenimui.

Trečias vakaras

Santykių vystymosi dėsniai. Hierarchiniai santykiai: su vyresniais, su sau lygiais ir su jaunesniais. Efektyvus bendravimas. Konfliktų paskirtis, nauda, žala ir sprendimo būdai. Ką daryti, kai partneris nenori keistis?

Ketvirtas vakaras

Septynios svarbios žmogaus savybės: kurios mums įgimtos, o kurias galime ugdyti. Ar kantrybė tėra gebėjimas kantriai laukti? Ar nuolankumas – tai mokėjimas nusižeminti? Kokia yra tikroji atleidimo galia. Penki būdai atsiprašyti.

Kiekvienas seminarų ciklo dalyvis gaus Aurimos Dilienės knygą “Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai”. Knygą atsiųsime Jums paštu jau prasidėjus seminarų ciklui, kai bus aiškus tikslus dalyvių skaičius.

Knygoje „Privati praktika“ keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė, gydytoja psichoterapeutė, pasakoja dažniausiai jos profesinėje praktikoje pasitaikančias, daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Konsultacijų metu vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti norimo rezultato.

Kam skiriama?

Pagrindinis seminarų tikslas – įkvėpti kiekvieną iš Jūsų norui pažinti save ir pamilti su visomis „neigiamomis“ savybėmis, tokiu būdu išlaisvinant energiją pasikeitimams ir naujų įgūdžių formavimui. Tuomet netikėtai keičiasi ir Gyvenimo „dekoracijos“, artimiausia aplinka.

Šie seminarai skirti yra Jums, jeigu Jūs:

 • nežinote kodėl jaučiatės nepatenkinta/as savo gyvenimu, nors išoriškai viskas atrodo gerai;
 • nerealizuojate savęs taip kaip norėtumėte arba nežinote ko norėtumėte;
 • gal nejučia gyvenate "kitų" gyvenimą;
 • santykiuose su sutuoktiniu nebeliko to, kas buvo pradžioje: aistros, džiaugsmo, pasitikėjimo;
 • jaučiate, kad praeities išgyvenimai neduoda ramybės ir šiandien trukdo kvėpuoti pilna krūtine;
 • norite tai pakeisti;

Kokia visa to nauda?

Seminarų metu ir tarp jų nuoširdžiai ir atsakingai dirbdami Jūs turėsite galimybę:

 • atsikratyti praeities šmėklų-trauminių prisiminimų;
 • padėti pagrindus gražių, harmoningų santykių sukūrimui su kitu žmogumi;
 • pašalinti vidines kliūtis išsikeltiems tikslams pasiekti;
 • svarbiausia- pajausti vidinę ramybę ir saugumo jausmą, meilę sau;
 • transformuoti esamą būseną į tokią apie kurią anksčiau tik svajojote;
 • taikyti kasdienybėje naujai įgytus suvokimus ir bendravimo įgūdžius.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu klubas@asirpsichologija.lt arba tel. 865760368