Gerų santykių akademija. Žiema. Pabandom iš naujo.

Gerų santykių akademija. Žiema.

Pabandom iš naujo. Kaip išsaugoti meilę.

Penki labai reikalingų temų vakarai su santykių psichologijos ekspertais, kurie pakeis jūsų supratimą apie poros santykius ir jų ateitį.

 • Pabandom iš naujo. Kaip išsaugoti meilę.
 • Tiesiogiai INTERNETU
 • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
 • Penkių seminarų tęstinis kursas pirmadienio ir trečiadienio vakarais
 • 2021 m. gruodžio 6, 8, 13, 15 ir 20 dienomis nuo 20:30 iki 22:00
 • Jei yra poreikis arba noras, galite dalyvauti anonimiškai. Prie tiesioginės transliacijos galėsite prisijungti kokiu norite vardu ir nenaudoti kameros.

Registracija baigta

Užsisakyti už specialią kainą

Į kainą įskaičiuotas PVM 21 proc. Seminarų ciklo pilna kaina 240 €. Specialios kainos galioja ne ilgiau kaip iki trečio seminaro pradžios 2021-12-13 20 val. arba trims dalyviams, priklausomai kas įvyks anksčiau. Jau įvykusius seminarus žiūrėkite iš karto po apmokėjimo.

Dalyvaukite visam cikle arba įsigykite tik Jums reikalingus seminarus atskirai. Kiekvieno seminaro aprašymą rasite šiame puslapyje paspaudę ant lektoriaus nuotraukos arba temos

Sėkminga santuoka reikalauja daug kartų įsimylėti iš naujo... ir vis tą patį žmogų.

Mignonas McLaughlinas

Jūs mylėjote vienas kitą ir norėjote, kad taip tęstųsi amžinai. Tada žodis po žodžio, ginčas po ginčo, nuoskauda po nuoskaudos, nutylėjimas po nutylėjimo ir įtampa pasiekia tokias aukštumas, kad pyktis ir neviltis neleidžia pažiūrėti partneriui į akis ir, vietoje to, kad pabandytumėte suprasti visas priežastis, ima atrodyti, kad atėjo laikas imtis radikalių priemonių, kurios atneštų greitą rezultatą ir palengvėjimą. Bet tai klaida.

Daugybės porų santykiai nuo meilės iki neapykantos degraduoja ne dėl to, kad kažkas siaubingai elgėsi ar buvo blogas žmogus, o dėl susikaupusių negerų įpročių ir negebėjimo susikalbėti ir susitarti vienas su kitu.

Visgi, jei sugebėsite įveikti rutiną ir nuobodulį, suprasti savo ir kito tikruosius poreikius, iš konfliktų ar net klaidų išpešite abipusės naudos, labai gali būti, kad perėję per krizių iššūkius sukursite tvarius, gražius ir perspektyvius santykius. Galų gale, galbūt verta pamėginti?

Porų santykių tobulėjimas nesibaigia niekada. Siūlome Jums 5 santykių psichologijos ekspertų parengtą seminarų ciklą, kuris padės jums į viską pažvelgti kitu kampu.

Ką gausite per penkis Gerų santykių akademijos vakarus?

 • Geštalto terapeutė, lektorė ir trenerė Daiva Žukauskienė apie tai, kaip išsivaduoti iš porą užklumpančio nuobodulio ir rutinos
 • Klinikinis psichologas Antanas Gižas nagrinės, ką daryti, kai išsiskiria poreikiai. Kada geriau kalbėti, o kada patylėti.
 • Psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė Kristina Paradnikė apie tai kaip, atpažinti ir išsivaduoti iš toksiškų santykių, emocinio smurto ir nepilnavertiškumo jausmo.
 • Gerovės ir koučingo psichologas Povilas Godliauskas po kauliuką išnarstys konfliktų anatomiją kaip bandymą pakovoti už savo išlikimą.
 • Psichologė Miglė Motiejūnė apie vieną skaudžiausių poros patyrimų – neištikimybę. Ir apie tai, kada verta ir kodėl verta gelbėti santykius.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba telefonu +370 690 08008

 

VISI SEMINARAI

Jei norite daugiau sužinoti apie seminaro turinį spauskite ant pavadinimo arba nuotraukos. Jei norite įsigyti, spauskite pridėti į krepšelį. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip nurodyta bendrame visų 5 seminarų pasiūlyme.

Daiva Žukauskienė. Nuobodulys ir rutina arba atšipęs santuokos peilis.

Daiva Žukauskienė. Nuobodulys ir rutina arba atšipęs santuokos peilis.

2021 m. gruodžio 6 d., pirmadienis, 20:30 val.

Nuobodulys  į santuoką ir santykius ateina, kai nustojame stengtis būti įdomūs vieni kitiems. Suvienodėjimas tampa nuobodulio priežastimi, ... Toliau

30.00 su PVMĮ krepšelį

Antanas Grižas. Apie poreikius poroje. Kaip kalbėti ir girdėti kitą lytį.

Antanas Grižas. Apie poreikius poroje. Kaip kalbėti ir girdėti kitą lytį.

2021 m. gruodžio 8 d., trečiadienis, 20:30 val.

Nors šiais laikais vis labiau kalbame apie lyčių lygybę, poroje esantiems svarbu žinoti, jog vyrai ir moterys ... Toliau

30.00 su PVMĮ krepšelį

Kristina Paradnikė. Emocinis smurtas ir toksiški santykiai, ar jis/ji gali pasikeisti?

Kristina Paradnikė. Emocinis smurtas ir toksiški santykiai, ar jis/ji gali pasikeisti?

2021 m. gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:30 val.

Neįtikėtina, kaip dažnai tenka girdėti tokias istorijas, kai žaibiškai užsimezgę, labai gražūs ir intensyvūs santykiai staiga išsikraipo ... Toliau

30.00 su PVMĮ krepšelį

Povilas Godliauskas. Poros konfliktai ir jų pasekmės. Kaip bendrauti su antrąja puse, kai nesibendrauja?

Povilas Godliauskas. Poros konfliktai ir jų pasekmės. Kaip bendrauti su antrąja puse, kai nesibendrauja?

2021 m. gruodžio 15 d., trečiadienis, 20:30 val.

Kuo pasižymi priešiški konfliktai palyginti su draugiškais konfliktais? Kodėl daugelis porų konfliktuoja, bet tik dalis pasidaro išvadas? ... Toliau

30.00 su PVMĮ krepšelį

Miglė Motiejūnė. Nuo kada prasideda neištikimybė ir ką dar galima išsaugoti?

Miglė Motiejūnė. Nuo kada prasideda neištikimybė ir ką dar galima išsaugoti?

2021 m. gruodžio 20 d., pirmadienis, 20:30 val.

Jeigu manome, kad neištikimas gali būti tik tas žmogus, kurį vadiname nestabiliu, abejotinos psichologinės būklės žmogumi, tai, ... Toliau

30.00 su PVMĮ krepšelį