Asmenybės psichologija. Vidinių ir išorinių konfliktų sprendimas.

Asmenybės psichologija. Vidinių ir išorinių konfliktų sprendimas.

Praktinių seminarų ciklas apie emocinį intelektą, kaip spręsti kasdienius nesutarimus ir kitas gyvenimiškas situacijas.

 • Asmenybės psichologija. Vidinių ir išorinių konfliktų sprendimas.
 • Trijų vakarų tęstinis kursas
 • Vilniuje, "Aš ir psichologija" studijoje, Vokiečių 24
 • sausio 24, 31 ir vasario 7 d. nuo 18:30 iki 21:30
 • Iš viso 9 valandos ketvirtadienio vakarais
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Šiandien dar galite užsiregistruoti už specialią kainą - 149 €

 Registruotis už specialią kainą

Seminarų ciklo pilna kaina 240 €.  Speciali kaina galioja ne daugiau kaip trims vietoms.

Turime suvokti, ko norime ir, dar svarbiau – ką jaučiame. Ar mums tikrai patinka tas žmogus, ar mes manome, kad patinka, nes jis turėtų mums patikti?
Karen Horney

Su Olegu Lapinu

olegas lapinas

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Kodėl kyla konfliktai? Kodėl du ar keli puikiai sutariantys, o kartais ir mylintys vienas kitą, žmonės įsivelia į konfliktus? Kas dažniausiai dėl to kaltas? Kodėl kartais neapleidžia įkyrios mintys ir nesutariame ne tik su kitais, bet ir su savimi?

Atrodytų, visi mes turėtume gyventi ramų, subalansuotą gyvenimą puikioje atmosferoje - mums juk patinka komfortas ir jaukumas namuose. Tačiau kai kalba eina apie mūsų vidinį pasaulį, sugebame „suorganizuoti“ tokią betvarkę savyje ir santykiuose su kitais, kad turime patirti skaudžias, kartais net nepataisomas pasekmes šeimose, alinančias ir netenkinančias darbo sąlygas ar tiesiog gyvename nelaimingą ir ne savo gyvenimą.

Kodėl visa tai vyksta? Kaip pažinti savo tikrąjį aš ir kaip iš tikrųjų suprasti kitus žmones? Galbūt daug geriau užbėgti kylantiems konfliktams už akių užuot stengiantis visa tai išgyventi be pasekmių? Kaip atskleisti savo tikrąjį aš, nesukuriant vidinio konflikto ir chaoso aplink save?

Apie tai - tęstiniame unikaliame trijų vakarų praktinių seminarų cikle

Asmenybės psichologija. Vidinių ir išorinių konfliktų sprendimas.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Kaip tai vyks

Šiame cikle bus naudojamos šios technikos:

 • atvira diskusija
 • šeimos konsteliacija
 • psichodramos elementai

Apie ką visa tai:

 • Ar įmanoma išmokti empatijos (emocinio intelekto pagrindai)
 • Kaip išmokti atskleisti save?
 • Dabartinių asmeninių ir darbinių situacijų analizė.

Ką tai reiškia

PSICHODRAMA - tai psichoterapijos sistema, besiremianti J. L. Moreno vaidmenų teorija ir naudojanti veiksmo metodus vidinio pasaulio tyrinėjimui. Psichodramoje žmogus tampa savo problemų „herojumi”. Vaidmenų žaidimo pagalba jis laisvai reiškia jausmus, atkurdamas problemines situacijas, o kiti dalyviai, atlikdami papildomus vaidmenis, jam padeda geriau įsijausti ir gauti papildomos emocinės ir kognityvinės informacijos. Grupės nariai taip pat turi galimybę atpažinti savo pačių problemas bei sunkumus, ir mokytis juos įveikti.

KONSTELIACIJOS – unikali technika, padedanti pažvelgti į vidinį savo bei visos šeimos gyvenimą; atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

Kam skiriama

Noras ir siekis tobulėti bei suprasti save bei kitą yra tikros brandžios asmenybės požymis. Laukiame visų - ir jaunų, ir senų, vyrų ir moterų, jei jaučiate, kad norite kažką nuveikti su savo gyvenimu.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmojo seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų. 

Registracija

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo. 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

Burning-Man-1170x530