ir logo_KAAirP logo test_4

„Aš ir psichologija“ kartu su „Kaukių akademija“ kviečia jus prisijungti prie šilto, malonaus, betarpiško vakaro. Kartu su aktoriais skaitysime pjesę, o po pertraukėlės, kai pjesės herojuose nors kiek atpažinsite save ar kitus artimus žmones ir dažnai gyvenime pasitaikančias situacijas, visa tai neįpareigojančioje, laisvoje ir draugiškoje aplinkoje aptarsime kartu su psichologais.

Gegužės 16 dieną, antradienį, nuo 19 val.

Praėjusio renginio akimirkos:

V.Klimačeko pjesė „Supermarketas“

Pardavėja, vėliau tapusi prostitute, prarandantis šeimą vadybininkas, aktorė, garsinanti muilo operų serialus, apsaugos darbuotojas, buvęs saugumietis, vėžiu serganti reklaminių tekstų skaitytoja – visi jie desperatiškai mėgina užpildyti savo gyvenimo netektis ir pasinaudoti jiems siūlomu šansu, nuolaida, akcija.

045_supermarket

Aktoriai 

julius-180x185

Julius Žalakevičius

rimvydas ambrazevicius

Rimvydas Ambrazevičius

irena_jankute

Irena Jankutė

 

Psichologai

Milda Karklytė

Julius Tilvikas

Renginio trukmė apie 2 val.

Kur?

Kaukių akademijos studijoje, Panerių 34, Vilnius. Gegužės 16 d., 19 val.

Vietų skaičius labai ribotas. Todėl labai prašytume iš anksto užsiregistruoti šio puslapio apačioje.

Ką mes veiksime?

Foto_iš-KA-Kalbėk2Tiesiog praleisime gerą vakarą kamerinėje ir jaukioje aplinkoje „Kaukių akademijoje“. Gausime peno mintims ir jausmams bei galėsime būti išgirsti ir suprasti.


Kiek tai kainuoja?

Foto_iš_KA-kalbėkMes norėtume ir galvojame, kad toks vakaras turėtų kainuoti viso labo 10 eurų. Tačiau vakaro metu jūs galėsite nuspręsti ir kitaip. Sumokėti daugiau, jei labai patiks, arba nemokėti visai, jei būsit labai nepatenkinti. Jei turite bėdų su finansais, nesikuklinkit ir ateikite NEMOKAMAI. Svarbiausia, kad visiems būtų gera ir smagu. Vienintelis dalykas, kurį jums būtina padaryti, tai užsiregistruoti – vietų skaičius labai ribotas.