Seminarų ciklas su Genovaite Petroniene

Kalbėjimas viešai be baimės ir pasitikėjimo savimi didinimas

Kaip lengviau padaryti karjerą, realizuoti savo idėjas, jaustis nugalėtoju ir išplėsti savo draugų ratą.

 • Viešasis kalbėjimas ir pasitikėjimo savimi didinimas
 • Trijų vakarų tęstinis kursas
 • Vilniuje, rugsėjo 19, 26 ir spalio 3 dienomis nuo 18:30 iki 21:30
 • Iš viso 9 valandos antradienio vakarais
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Registracija baigta

Žmogaus smegenys – įstabus dalykas. Jos įsijungia vos jums gimus ir nesiliauja veikusios iki tol, kol jūs neatsistojate kalbėti prieš auditoriją.
George Jessel

Su Genovaite Petroniene

Psichologė, psichoterapeutė, laidų vedėja, lektorė. Bendra profesinė patirtis 22 metai. Visus seminarų metu pateikiamus metodus ir technikas taikanti jau daug metų tiek asmeniškai, tiek, ypač sėkmingai, privačioje praktikoje.

Jei tik jūsų profesija nesusijusi su nuolatiniu viešu pasirodymu, žinote kas atsitinka kai stojate kalbėti prieš auditoriją – visos geriausios mintys, kurias ilgai ruošėtės pasakyti, kažkur išlaksto, o galvoje atsiveria tuštuma, jus išpila nežinia iš kur atsiradęs prakaitas, o rankos išdavikiškai dreba. Viešo kalbėjimo baimė viena labiausiai paplitusių fobijų visame pasaulyje, o kai kurių tyrimų duomenimis net stipresnė už mirties baimę.

Daugybė kursų ir seminarų siūlo jums išmokti specialių oratorystės triukų – kada pakelt ar nuleist ranką, kada padaryt pauzę, į kurią pusę pasisukti ir kaip efektingai užvaldyti auditorijos dėmesį. Problema tik tokia, kad kai jus apima baimė, tiesiog sunku atsiminti visus patarimus ir vietoj to, kad tai palengvintų jūsų dalią, sukelia dar didesnį stresą.

Dėl to siūlome Jums tęstinį, trijų vakarų praktinį seminarų ciklą, kuris padės jums pašalinti gilumines baimės priežastis ir išmokti veiksmingų technikų.

Kalbėjimas viešai be baimės ir pasitikėjimo savimi didinimas.

Lektorė Genovaitė Petronienė – psichologė, psichoterapeutė, laidų vedėja, lektorė. Bendra profesinė patirtis 22 metai. Visus seminarų metu pateikiamus metodus ir technikas taikanti jau daug metų tiek asmeniškai, tiek, ypač sėkmingai, privačioje praktikoje.

Apie ką visa tai:

 • ankstesnių patyrimų, kurie nulemia žemą pasitikėjimą savimi, poveikio pašalinimas
 • savęs palaikymo ir vidinio kritiko stabdymo technikos
 • pesimizmo ir nerimo šturmavimo logiškumu technikos
 • saviįtaigos, sustiprinančios pasitikėjimą savimi, technika

Kaip tai vyks?

Seminarų metu būsite supažindinti ir išbandysite įvairias meditacines, improvizacines ir kitas technikas didinančias pasitikėjimą savimi. Gausite namų darbus ir išbandysite realias technikas per savaitės tarpą ir vėl aptarsite tai seminarų metu. Mūsų tikslas - ne sukelti jums dar daugiau streso, o parodyti kaip įvairių technikų ir suvokimo pagalba galite atsikratyti įtampos.

Ką jūs gausite

 • išmoksite susitvarkyti su scenos baime ir nerimu
 • sužinosite kaip kalbėti aiškiai ir struktūruotai, kaip garsiai mąstyti. Pradėti ir užbaigti kalbą.
 • kaip daryti emocinį poveikį auditorijai ir kaip susitvarkyti su pasyviais arba besipriešinančiais klausytojais
 • suvoksite kur praeityje slypi jūsų nepasitikėjimo savimi priežastys ir sugebėsit jas neutralizuoti
 • padidinsite pasitikėjimą savimi geriau organizuodami savo asmeninius ryšius

Kam skiriama

25-55 metų brandiems žmonėms, siekiantiems karjeros arba dėl profesijos specifikos nuolat turintiems kalbėti viešai. Tinka ir kukliems, ne visada galintiems aiškiai išreikšti savo nuomonę ir aiškiai išdėstyti poziciją.

Kokia visa to nauda

 • geriau išnaudosite pasitaikančias karjeros galimybes
 • pagerinsite savo gebėjimą daryti įtaką kitiems žmonėms ir taip realizuosite daugiau savo sumanymų ir idėjų
 • pasijusite nugalėtojais, gebančiais įveikti savo baimes
 • pagerinsite savo asmeninio gyvenimo kokybę ir išplėsite draugų ratą, nes aiškiai gebėsite pasidalinti savo mintimis ir idėjomis 

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmojo seminaro nuspręsite, kad mokymai neatiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų. 

Registracija bus laikoma gauta, kai užpildysite pateiktą formą ir apmokėsite dalyvavimo mokestį. Informaciją apie mokėjimą išsiųsime Jums elektroniniu paštu.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

1280x960-PJ-BD571_pjCRAN_G_20111102175911