Vaikų ir paauglių nerimas, depresija ir fobijos.

Vaikų ir paauglių nerimas, depresija ir fobijos. Kaip laiku atpažinti ir padėti?

Trijų vakarų tęstinis kursas apie tai kaip laiku atpažinti problemą, neleisti jai augti ir vystytis bei tinkamai padėti su ja susitvarkyti.

 • Vaikų ir paauglių nerimas, depresija ir fobijos
 • Trijų vakarų tęstinis kursas trečiadieniais
 • Vilniuje, Vokiečių 24-14, "Aš ir psichologija" studijoje
 • 2018 m. spalio 24,31 ir lapkričio 7 dienomis nuo 19:00 iki 21:00
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Registracija baigta

 Registracija baigta  

Seminarų ciklo pilna kaina 140 €.  

Pagrindinė elgesio genetikos pamoka – auginant vaiką svarbiausia yra kelionė, o ne tikslas. Užuot bandę užauginti savo vaikus tokius, kokie, jūsų nuomone, jie turėtų būti, sutelkite dėmesį į tai, kaip džiaugtis kartu praleistu laiku.
Bryan Caplan

Su Milda Karklyte-Palevičiene

Milda Karklyte

Vaikų psichologė, šioje srityje dirbanti jau beveik 10 metų. Išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmėsi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdo vaikus ir paauglius, padeda jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoja tėvelius, pedagogus, veda seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

Visi tėvai savo vaikams linki paties geriausio, tačiau žmogaus augimas ir tapimas asmenybe nėra toks lengvas procesas. Dažnas vaikas susiduria su neapibrėžtumu, dideliais lūkesčiais savo atžvilgiu, nesupratimu ar įvairiausiomis sunkiomis gyvenimiškomis aplinkybėmis. Tai gali sukelti nerimą, kuris ilgainiui gali išsivystyti į depresiją ar fobijas.

Kaip ir visos problemos, kuo anksčiau pradedamos spręsti, tuo lengviau gali būti išspręstos. Turėtumėte sunerimti ir šiek tiek koreguoti savo elgesį, jei vaikas dažnai neramus, sunkiai koncentruoja dėmesį, jam labai sunku laukti, jaučia raumenų įtampą kaklo ir veido srityje, blogai miega, sapnuoja baisius sapnus, dažniau už kitus sutrinka, greitai nusimena, dažnai būna blogos nuotaikos, irzlus, vengia bet ko naujo, patiria sveikatos problemų, o gydytojai neranda priežasčių, sunkumus gniaužia savyje, dažnai atrodo atsiribojęs, ir pan.

Vaiko vidinis pasaulis ir savijauta labai priklauso nuo to, ką jis mato aplink save ir kaip su juo elgiasi artimiausioje aplinkoje, esantys autoritetai - pedagogai ir tėvai.

Apie tai, kaip turi elgtis tėvai ir pedagogai, kai pastebi vaiko vidinio nerimo ženklus, kad padėtų vaikui harmoningai augti ir vystytis bei neleistų užaugti problemai - šiame autotiniame trijų vakarų Mildos Karklytės-Palevičienės seminarų cikle:

Vaikų ir paauglių nerimas, depresija ir fobijos. Kaip laiku atpažinti ir padėti?

Lektorė Milda Karklytė-Palevičienė vaikų psichologė, šioje srityje dirbanti jau beveik 10 metų. Išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmėsi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdo vaikus ir paauglius, padeda jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoja tėvelius, pedagogus, veda seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams.

Seminarų ciklo metu kalbėsime:

 • Kaip atskirti natūralias emocijas: nerimą, liūdesį, baimę, pyktį ir kt. nuo sutrikimų.
 • Kaip atpažinti pirmuosius nerimo, depresijos, fobijų požymius.
 • Kas daro įtaką nerimo, depresijos, fobijų atsiradimui?
 • Kas vyksta vaiko/paauglio, kovojančio su nerimu, depresija, fobijomis, viduje?
 • Įrankiai ir rekomendacijos kaip padėti vaikui/paaugliui, kovojančiam su šiais sutrikimais.
 • Kaip išvengti šių sunkumų vaiko/ paauglio gyvenime?

Kam skiriama

Tėvams auginantiems 7- 14 metų vaikus ir paauglius, pedagogams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šio amžiaus vaikais. Norintiems geriau suprasti vaiką/paauglį kovojantį su šiais sutrikimais, padėti jam reikiamu būdu, atpažinti pirmuosius ženklus; sužinoti kaip išvengti šių sunkumų vaiko/ paauglio gyvenime.

Kaip tai vyks?

Mokymu metu pateiksime daug pavyzdžių iš praktinio darbo su vaikais, analizuosime ir aptarsime juos. Dalyviai patys atliks praktines užduotis, kurios leis lengviau pajusti pasaulį savo vaiko akimis, pažinti jį, pritaikyti mokymų metu gautas svarbias teorines žinias.
Taip pat bus pateiktos situacijų simuliacijos, kurias visi aptarsime, analizuosime ir mokysimės tinkamiausius suaugusiųjų veiksmus šiose situacijose.
Dalyviai gaus daug susistemintos informacijos, praktinių pavyzdžių bei patys atliks vertingas praktines užduotis.

Ką jūs gausite

 • Geriau suprasite vaiką/ paauglį kamuojamą nerimo, depresijos, fobijų.
 • Gausite konkrečius įrankius ir rekomendacijas kaip padėti vaikui/ paaugliui.
 • Išmoksite atpažinti pirmuosius nerimo, depresijos, fobijų požymius.
 • Sužinosite, kaip atskirti natūralias emocijas: nerimavimą, liūdesį, baimę, pyktį ir kt. nuo sutrikimų.
 • Sužinosite, kaip išvengti šių sunkumų ateityje.

 

Kokia viso to nauda

Jausitės ramesni, labiau pasitikintys ir žinosite, kaip išeiti iš sunkios situacijos.

 • Geriau pažinsite ir suprasite savo vaiką, jo vidinį pasaulį.
 • Nuosekliai taikant įgytas žinias, vaiko savijauta taps geresnė.
 • Mokydamiesi padėti vaikui ir patys save geriau pažinsite 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

vaiku nerimas