Karjeros pokyčiai. Kaip pradėti gyventi savo svajonių gyvenimą.

Karjeros pokyčiai. Kaip pradėti gyventi savo svajonių gyvenimą.

Būdas pakeisti gyvenimą ir nukeliauti iš taško, kuriame esate dabar, į vietą, kurioje visada svajojote būti.

  • Karjeros pokyčiai. Kaip pradėti gyventi savo svajonių gyvenimą.
  • Keturių vakarų tęstinis kursas
  • Vilniuje, "Aš ir psichologija" studijoje, Vokiečių 24
  • vasario 20, 27 ir kovo 6, 13 dienomis nuo 18:30 iki 21:30
  • Iš viso 12 valandų antradienio vakarais
  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

 Registracija baigta  

Seminarų ciklo pilna kaina 300 €. 

Svarbiausia yra ne dideli kitų žmonių laimėjimai, bet maži dalykai, kuriuos pasiekei pats.
Haruki Murakami

Su Ugne Juodyte

ugne-juodyte-74711142

10 metų dirba ugdymo srityje, sukaupė patirtį, kaip žmonės bręsta pokyčiams, priima sprendimus, keičiasi ir mokosi. Pati prieš kurį laiką paliko visas savo veiklas ir gerai apmokamą darbą ir buvo išvykusi gyventi ir dirbti į užsienį. Psichologė (geštalto psichoterapijos praktikė), sertifikuota koučingo specialistė (ICF), Moterų bendruomenės kūrėja.

Ateities, karjeros ir darbo klausimus žmonės visada stengėsi išspręsti tik protu ir logika. „Naudinga, pelninga, prestižiška, perspektyvu, lengva, sunku...“ ir panašūs argumentai nulemia mūsų profesijos pasirinkimą.
Maža to, mūsų kelio pradžioje visuomet stovi visa minia kitų žmonių – tėvai, mokytojai, draugai ir kiti autoritetai, kurie dažnai užgožia mūsų tikruosius pajautimus ir norus.
O vėliau… Ar pažįstama frazė: „kad jau kankinaisi trejus metus, tai būtų neprotinga neužbaigti“.
O dar vėliau – vaikai, kreditas, mašina…

Tačiau net ir padarius puikiausią karjerą, jei iš tiesų nesate savo tikrojoje vietoje, netikėtai ims streikuoti jūsų kūnas, pabjurs sveikata,
apniuks bloga, depresyvi nuotaika,
nesinorės ne tik, kad eiti į darbą, bet ir keltis rytais,
o vienintelis noras bus pabėgti nuo tų problemų ir žmonių kuo toliau…

Tuomet sustokite ir pagalvokite, koks turėjo būti tikrasis jūsų svajonių gyvenimas ir darbas, ir, jei dar ne per vėlu, ateikite ir sudalyvaukite tęstiniame unikaliame keturių vakarų praktinių seminarų cikle, kuris padės jums ne tik logiškai suskaičiuoti visus už ir prieš, bet ir išmokys pajausti, ko jūs norite iš tiesų:

Karjeros pokyčiai. Kaip pradėti gyventi savo svajonių gyvenimą.

Lektorė Ugnė Juodytė – 10 metų dirba ugdymo srityje, sukaupė patirtį, kaip žmonės bręsta pokyčiams, priima sprendimus, keičiasi ir mokosi. Pati prieš kurį laiką paliko visas savo veiklas ir gerai apmokamą darbą ir buvo išvykusi gyventi ir dirbti į užsienį.
Psichologė (geštalto psichoterapijos praktikė), sertifikuota koučingo specialistė (ICF), Moterų bendruomenės kūrėja.

Apie ką visa tai:

Programa skirta tiems, kurie yra karjeros, veiklos apsisprendimo kryžkelėje.

Tai - aktyvus mėnesio periodas, per kurį dalyvis išsigrynins savo talentus ir stiprybes; supras, kaip veikia emocijos, jausmai mūsų kasdienybėje ir kokiems veiksmams jie daro įtaką;susidėlios konkretų veiksmų planą, kuris padės siekti norimo tikslo; bei pasitreniruos ir įvaldys „Networkingo“ proceso teikiamas naudas.

Kaip tai vyks?

Užsiėmimų metu daug dėmesio bus skiriama ne tik žinomoms pasirinkimo technikoms, bet ir emocijoms, ir tam, kaip viską priima mūsų vidus ir mūsų kūnas.

Be to, labai tikimės, kad dėsite pastangas ne tik mokymų metu, bet ir šiek tiek prieš juos (apie 3 val. kad patys geriau suprastumėte savo tobulėjimo kryptis) ir maždaug po 2 val. tarp užsiėmimų, kad užtvirtintumėte tai, ką išmokote.

Ką jūs gausite?

  • Aiškų planą, pagal kurį galėsite keistis. Keitimasis - ne vienkartinis veiksmas, o ilgalaikis procesas, judėjimas į naują realybę. Ir geriausia tą daryti nesiblaškant.
  • Įkvėpimą. Keliasdešimt bendraminčių plius kvalifikuota ir visą pokyčių kelią jau praėjusi lektorė - papildomas motyvas ir palaikymas jūsų pasirinkimui.
  • Realistiškumą. Detalus plano sudarymas ir savųjų emocijų pažinimas leis jums kai kuriuos dalykus pamatyti iš naujo, o tai, kas vakar atrodė neįmanoma, pasidarys paprasta.
  • Darbo su savimi instrumentus. Pagal savo esamus poreikius įgysite kompetenciją bet kada pats įvertinti, kokių veiksmų pagal situaciją reikėtų imtis tolimesniam tobulėjimui.

Paskaitų planas

I diena: Išsigryninsime talentus, stiprybes, kurios gali padėti jūsų veiklose ir karjeroje.
Tam tikslui gausite sistemines žinias apie tai, kaip ieškoti talentų, stiprybių. Aptarsime, kodėl svarbu koncentruotis į resursus, o ne į tai, kur mūsų tobulintinos sritys. Dirbsime porose ir trijulėse, nes daug išmokti ir naujus aspektus galime pastebėti per kitus žmones. Per kvėpavimo praktiką mokysimės į talentų klausimą pažiūrėti ne tik iš racionalios pusės, bet ir emocionaliai.

II diena: Įsitikinimus ribojančių ir nepadedančių emocijų ir jausmų pavertimas resursais.
Šio susitikimo metu suprasime, kokia jausmų/ emocijų paskirtis, kokia jų funkcija, kaip jie veikia. Įsivardinsime konkrečius jausmus, emocijas, kurie, jūsų manymu,trukdo siekti norimų tikslų. Realių atvejo analizių metu pamatysim, kad jie gali būti padedantys. Kvėpavimo praktikos metu leisime ne tik protu suprasti, bet ir pajausti, kokie reiškiasi jausmai ir emocijos bei tai aptarsime.

III. diena: Suformuluosim sau savo tikruosius tikslus ir užduotis, kuriuos būtinai turėsime atlikti.
Šio susitikimo metu naudodami sistemingą tikslų formulavimo metodiką įsivardinsime tikslą, kurio sieksime ir užduotis, kurias svarbu atlikti norint pasiekti rezultatą. Kadangi pokyčių metu labai svarbus palaikymas – šiame etape dalyviai bus sugrupuoti ir ateinantį mėnesį turės nuolatinį palaikymą iš porininko.
Kvėpavimo praktikos metu dar kartą pasitikrinsime, ar mūsų iškelti tikslai yra tikrai tai, ko mums šiuo gyvenimo periodu labiausiai reikia.

IV diena: Networkingas. Darbo veiklos partnerių, idėjų paieškos metodas.
Mokysimės pargindinių efektyvaus networkingo principų. Praktiškai išbandysime,kaip jie veikia. Susikursime “elevator pitch” kalbą, kurią naudosime ateityje pristatydami save. Sužinosite 5 networking’o klaidas, kurios dažniausiai pasitaiko networkingo susitikimuose.

 

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmojo seminaro nuspręsite, kad mokymai neatiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų. 

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo. 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

changing-careers-at-40-fb