Empatinio supratimo mokykla

Empatinio supratimo mokykla. Kaip pajausti ir suprasti kitą.

Seminarų ciklas apie tai, ar tiesa ką aš galvoju apie kito žmogaus savijautą ir požiūrį į mane?

  • Empatinio supratimo mokykla
  • Trijų vakarų tęstinis kursas
  • Vilniuje, "Aš ir psichologija" studijoje, Vokiečių 24
  • Spalio 11, 18, 25 nuo 18:30 iki 21:30
  • Iš viso 9 valandos ketvirtadienio vakarais
  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Registracija baigta

 Registracija baigta

Seminarų ciklo pilna kaina 240 €. 

Nesielvartauk, kad žmonės tavęs nepažįsta, liūdniau, kai tu nepažįsti žmonių.
Konfucijus

Su Olegu Lapinu

olegas lapinas

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Empatija - tai būdas jausti kito žmogaus emocijas, jausmus, požiūrį ir būseną.

Įvaldę empatiją jūs visuomet žinosite, kas ir kaip jus vertina ir ko iš jūsų tikisi. Atrodo, kad turint tam tikrus įgūdžius ir gyvenimiškos patirties, kito žmogaus požiūris į jus iš karto „jaučiasi“ ir „matosi“.

Empatija - tai būdas pajausti žmogų kitaip, nei per penkias dar Aristotelio išvardintas jusles - regos, klausos, uoslės, skonio ar lytėjimo.

Empatija būdinga visiems žmonėms, tačiau tik nedaugelis ja gyvenime pasinaudoja: vieni susipažįsta su ja dar vaikystėje ir gyvena net nesuprasdami, kas tai yra, kitiems pasiseka atrasti ją vėliau - patiems ar su kieno nors kito pagalba.

Empatijos neįmanoma perteikti ar papasakoti, ji jau yra kiekviename iš mūsų, bet tam, kad imtų veikti, ją reikia pažadinti. Jei žmogaus empatija silpna, tai jos galima mokytis lygiai taip, kaip mes mokėmės vaikščioti, skaityti, važiuoti dviračiu ar plaukti.

Apie tai - tęstiniame unikaliame trijų vakarų praktinių seminarų cikle

Empatinio supratimo mokykla. Kaip pajausti ir suprasti kitą.

Lektorius Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas. Daugiau kaip 30 metų darbinė patirtis.

Kaip tai vyks

Šiame cikle pristatysime psichodramos ir konsteliacijos technikas. Cikle galite dalyvauti kartu su gyvenimo partneriu, šeimos nariu, bendradarbiu ir patikrinti, ar taip matote jo tikrąjį požiūrį į save, arba, jei ateisite vienas (-a), pasitikrinti grįžus namo ar į darbą.

Apie ką visa tai

PSICHODRAMA - tai psichoterapijos sistema, besiremianti J. L. Moreno vaidmenų teorija ir naudojanti veiksmo metodus vidinio pasaulio tyrinėjimui. Psichodramoje žmogus tampa savo problemų „herojumi”. Vaidmenų žaidimo pagalba jis laisvai reiškia jausmus, atkurdamas problemines situacijas, o kiti dalyviai, atlikdami papildomus vaidmenis, jam padeda geriau įsijausti ir gauti papildomos emocinės ir kognityvinės informacijos. Grupės nariai taip pat turi galimybę atpažinti savo pačių problemas bei sunkumus, ir mokytis juos įveikti.

KONSTELIACIJOS – unikali technika, padedanti pažvelgti į vidinį savo bei visos šeimos gyvenimą; atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

Kam skiriama

Noras ir siekis pažinti savo aplinką yra tikros brandžios asmenybės požymis. Laukiame visų - ir jaunų, ir senų, vyrų ir moterų, jei jaučiate, kad norite kažką nuveikti su savo gyvenimu.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmojo seminaro nuspręsite, kad mokymai neatitiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų. 

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo. 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

Burning-Man-1170x530