Emocijų valdymas. Raktas į asmeninę sėkmę.

Emocijų valdymas. Raktas į asmeninę sėkmę.

Kaip valdyti emocijas, jas atpažinti, pakeisti, valdyti ir nuo jų nepriklausyti.

 • Emocijų valdymas. Raktas į asmeninę sėkmę.
 • Keturių vakarų tęstinis kursas
 • Vilniuje, „Aš ir psichologija“ studijoje, Vokiečių 24
 • 2018 m. spalio 22, 29, lapkričio 5 ir 12 dienomis nuo 19:00 iki 21:00
 • Iš viso 8 valandos pirmadienio vakarais
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Registracija baigta. Visos vietos užimtos

 

 Registracija baigta  

Seminarų ciklo pilna kaina 240 €.  

Kol pasąmoningo nepaversite sąmoningu, tai valdys jūsų gyvenimą, ir jūs vadinsite tai likimu.
Carlas Gustavas Jungas

Su Dima Kuniskiu

dima kuniskis

psichologas, holistinio (visuminio) požiūrio į žmogų šalininkas, 17 metų dirbo Vilniaus universiteto vaikų ligoninės onkohematologijos skyriuje su vaikais, sergančiais vėžiu, ir jų šeimos nariais. Turi virš 20 metų darbo su grupėmis patirtį. Sukūrė į kūną orientuotos psichoterapijos autorinę programą “Dialogas su kūnu“, taip pat streso valdymo, sapnų nagrinėjimo, bendravimo ir konfliktų psichologijos programas.

Veikiami emocijų perdėtai sureikšminame nesvarbius dalykus, o svarbių dažnai neįvertiname. Tuomet matome iškreiptą pasaulį ir priimame „neteisingus“ sprendimus, dėl kurių po to gailimės. Maža to, apima jausmas, kad gyvenimas neteisingas ir mums nesiseka.

Esminė emocijų valdymo nauda – sėkmingesnis gyvenimas. Žmogaus gebėjimas atpažinti ir kontroliuoti savo emocijas padeda efektyviau ir rezultatyviau elgtis, lengviau pasiekti savo tikslų ir bendrauti su aplinkiniais. Emocijų valdymo įgūdžiai praverčia praktiškai visose gyvenimo srityse – nuo šeimyninio gyvenimo, iki verslo, darbo ar karjeros.

Kai išmokstate teisingai išreikšti emocijas ir jausmus, pagerėja asmeniniai santykiai. Žmogus, kontroliuojantis savo emocines išraiškas lengvai pasieks asmeninio sutarimo ir supratimo, pajaus kolektyvo mikroklimatą, jam bus lengviau derėtis ir įtikinėti.

Taigi, emocijų valdymas - tai reali galimybė sukurti harmoningus santykius su artimaisiais ir giminėmis, su kolegomis ir klientais. O svarbiausia - tai raktas į savęs pažinimą, savo elgesio ir veiksmų motyvus, o tai reiškia ir daugiau laimės bei asmeninio efektyvumo.

Žmonės žiūri į emocijas kaip į stichiją, kurios negali pakeisti ar kontroliuoti. Apie tai, kaip pakeisti savo santykį su emocijomis, tapti jų šeimininku, o ne vergu - šiame tęstiniame praktiniame keturių vakarų Dimos Kuniskio seminarų cikle:

Emocijų valdymas. Raktas į asmeninę sėkmę.

Lektorius Dima Kuniskis – psichologas, holistinio (visuminio) požiūrio į žmogų šalininkas, 17 metų dirbo Vilniaus universiteto vaikų ligoninės onkohematologijos skyriuje su vaikais, sergančiais vėžiu, ir jų šeimos nariais. Turi virš 20 metų darbo su grupėmis patirtį. Sukūrė į kūną orientuotos psichoterapijos autorinę programą “Dialogas su kūnu“, taip pat streso valdymo, sapnų nagrinėjimo, bendravimo ir konfliktų psichologijos programas.

Apie ką visa tai:

Šio seminarų ciklo dalyviai išmoks praktinių metodų, kurių pagalba galės kontroliuoti savo stresą bei kitas emocijas. Programos metu bus pristatomos ir mokomos technikos, nereikalaujančios specialaus pasiruošimo ar ilgalaikio mokymosi, taip pat yra nesunkiai įvaldomos ir lengvai pritaikomos kasdieniniame gyvenime ir darbe.

Kaip tai vyks

Dirbant su emocijomis bus vadovaujamasi „dialogo principu“, t.y., stengiamasi užmegzti savotišką dialogą: mokomasi išgirsti savo emocijų „kalbą“ ir kreiptis į jas, siekiant suformuoti pageidaujamą emocinę būseną. Ciklo užsiėmimuose darbas vyks derinant grupinį ir individualų darbą, praktines užduotis bei situacijų analizes bei rezultatų aptarimą. Visi dalyviai įgaus praktinių įgūdžių, kuriuos lengvai ir efektyviai galės pritaikyti savo gyvenime

Programoje:

 • Bendros žinios apie stresą ir emocijas.
 • Emocijų atpažinimas ir įsisąmoninimas.
 • Emocijos ir fizinis aktyvumas.
 • Mąstymas ir emocijos. Emocijos kaip informacijos šaltinis.
 • Emocijos ir vaizduotė.
 • Emocinių būsenų harmonizavimas ir valdymas.

Kam skiriama

Noras ir siekis valdyti savo emocijas yra tikros brandžios asmenybės požymis. Laukiame visų, ir jaunų, ir senų, vyrų ir moterų, jei jaučiate, kad norite kažką nuveikti su savo gyvenimu.

Paskaitų planas

 1. kaip veikia emocijos.
 2. savireguliacijos mechanizmo sukūrimas.
 3. ką iš tiesų reiškia emocijos?
 4. emocijos ir kūnas.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po pirmojo seminaro nuspręsite, kad mokymai neatiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų. 

Užpildžius formą, išsiųsime Jums el. laišką su mokėjimo informacija. Užsakymas laikomas įvykdytu po apmokėjimo. 

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

emocijos gera bloga